Teslimat ve Kargo

safnaturel.com üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kargoyla gönderilmektedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi saat 16:00, Cumartesi günü saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleri gün içerisinde kargoya vermeye çalışıyoruz. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir.

Pazar , resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde  kargoya teslim edilir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla tarafınıza iletilmektedir. E-posta içerisindeki takip numarası ve sipariş numarasıya websitemiz üzerinden takip edebilir veya Whatsapp destek hattımız, mail adresi üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz www.dermoven.com’da bulunan “Kargom Nerede?” bölümü aracılığıyla dilerseniz de Aras Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Aras Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Dermoven Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.